Arsanın Avantajları

Arsalarımızın Avantajları Nelerdir?

Hepimizin en büyük arzusu daha güvenli bir gelecek için doğru yatırımı bulmaktır. Doğru yatırım da doğru projeye ulaşmakla mümkündür

TSE Laboratuvarlarının Yapımı

27.08.2021 Tarihinde yapılan ihale ile TSE Kampüsü yapımı işi ihale edilmiş ve 22.09.2021 de ihale sonucu açıklanmistir. İnsaat yapım süresi 600 gün olup, 2 yıldan az bir sürede projenin sonuçlanacağını tahmin etmekteyiz.

Ankara İzmir Otoyolu

Yapımı Planlanmakta olan "Ankara-İzmir Otoyolu" ile ilgili olarak Çed Raporu (Çevre Etki Degerlendirme Raporu) Onayinin verildi. Şuanda Yol ile ilgili Kamulaştirmalarin devam ettigi ve en kisa surede ihalenin yapılacağı bilinmektedir.

Arsa Türleri

Bulunduğum bölgede 1.500.000 m² konut alanı içerisindeki okul hastane ve ticaret arsasına sahip olmak büyük bir avantaj arz etmektedir.

İmarlı Arsa

Altyapısının bitmiş olması, bölgeye doğal gazın gelmiş olması arsanın istendiği zaman yapıya uygun olarak inşa edilmesi avanyajı sağlamaktadır.

Arsa Konumu

Arsalarımızın içinde bulunduğu 1.500.000 m² konut alanı içerisinde olmasının yanı sıra arsalarımızn önünde Ankara-Eskişehir otoyolu geçmektedir. Ayrıca Ankara- İzmir otobanı planlanmaktadır. 2 otoyolun ortasında okul ve hastane arsamız 35 metrelik bulvarın üstünde bulunmaktadır. Dolayısıyla arsamız konum olarak avantajlı konumdadır. Ayrıca TSE'nin planlanan Laboratuvarları da arsamızı konum itibarıyla avantajlı kılmaktadır.

Ticari Avantajlar

Konut alanlarının arsa fiyatları 1 birim iken aynı bölgedeki ticari arsa 3 birimdir. Dolayısıyla arsalarımızın ticari arsa olması konut arsasının 3 katı değerinde ve 3 katı gelir getirmektedir.

Hemen Ara!
Whatsapp
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?