Yönetim Kurulu

Dr. Ali Özön

Başkan

Koru Sağlık Grubu Genel Müdür Yardımcısı

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyetini takiben enfeksiyon hastalıkları uzmanı olarak çaliştı. Kamu ve özel sektörde uzman ve yönetici olarak devamında TOBB ETU hastanesinde direktör yardımcısı olarak çalıştı halen Koru Sağlık Grubunda “Operasyonel Genel Müdür Yardımcılığı” görevini yürütmektedir.

Ümit Yaşar Şimşek

Başkan Yardmcısı

Özel Anadolu Diyaliz Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı

1977 D’Ambert / Fransa doğumludur. İlk Okul, Orta Okul ve Liseyi Ankara’da tamamlamıştır. 1997 Yılında Balıkesir Üniversitesi Makine Bölümünden mezun olan Ümit Yaşar Şimşek evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

Dr. Döne Atasoy

Aile Hekimi

1969 Niğde doğumlu olup, İlk Okulu Yakacık ilk Okulunda, Orta Okul ve Liseyi İstanbul Çamlıca Kız Lisesinde okudu. 1991 Yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Sırasıyla Sivrihisar Devlet Hastahanesinde, Tire Devlet Hastahanesinde ve Sincan Devlet Hastahanesinde görev yaptı. Halen Elvan Kentte Aile Hekimi olarak görev yapmaktadır.

Hasan Ferit

Muhasip

Master Grup Ltd. Şti. Kurucu Ortak / Genel Müdür

1975 Kayseri / Gesi doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Ankara Lisesinden Mezun olduktan sonra 1997 Yılında Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü 2. En İyi Derece ile tamamladı.

Formasyon Belgesi sahibi olup, 1999 Yılından itibaren Akbank’ta görev yapmıştır. 2006 Yılından itibaren Akbank İvedik Organize San. Şubesinde, Akbank Yukarı Ayrancı Şubesinde ve Deniz Bank Gölbaşı Şubesinde Şube Müdürlüğü yaptı.

Deniz Bank’ta İşletme ve Tarım Bankacılığı Bölge Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2010 yılında Master Grup Bilişim İletişim ve Danışmanlık Ltd. Şti.’yi kurdu. 

Abdul Baki Özden

DENETÇİ

SGK Baş Müfettişi

1972 Kayseri Pınarbaşı doğumlu, ilk orta ve lise Kayseri de okudu. Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü Mezunu olup, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Rehberlik ve Teftiş Kurulunda Baş Müfettiş olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir kız çocuğu basıdır.

Hemen Ara!
Whatsapp
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?