Hakkımızda

ATAK1 Hakkında

Atak 1doğru yatırım alanı olacak arsaları satın alarak 2015’den bu yana uzmanlık alanı olan yatırım danışmanlığını sermayesini üyelerine yaymak üzere bireylerin kendi başlarına yatırım yapamayacağı kadar büyük ölçüdeki arsaları bir kooperatifcilik mantığıyla halka açmıştır. Devam eden üç projenin yanı sıra yeni projeleri hayata geçirmek amacıyla üye alımını sürdürmekte olan Atak 1 yeni üyelerin ödedikleri katılım bedeliyle süren projeler üzerinde de doğrudan pay sahibi olacakları demokratik ve katılımcı bir yapılanmayı misyonu haline getirmiştir.
Kooperatifimizin sürdürdüğü projelerin tümünde çocuklarımıza güzel yarınlar bırakmak amacı ilk plandadır. Bütün projelerimiz;, mimarisi, konsepti, peyzajı ve sosyal donatılarıyla ayrı ayrı değerlendirildiğinde çevresiyle uyumlu olduğu için yer aldığı alana değer katmaktadır.ATAK1 Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi’nin kuruluş amacı mevcut konut edinme üzerine kurulu kooperatiflerin aksine orta ve uzun vadeli getirisi konut getirisine göre çok daha yüksek olan TİCARİ ARSA YATIRIMI yapabilmektir.

TİCARİ ARSA YATIRIMI yapma amaçlı kurulmuş kooperatif sayısı son derece azdır örnekleri genelde bazı kuruluşların kendi içindeki örgütlenmesiyle gerçekleşmektedir.

Hedefimiz

ATAK1 kooperatifi, üyelerinin ticari emsalli arsalara doğru ve sistemli şekilde  sahip olmasını ve mevcut alandaki gelişme ile yüksek kazanç sağlamasını hedefler. Orta ve uzun vadede arsalar üzerinde oluşacak ticari gayrimenkullerin ciddi kira geliri ve değer artışı yaşayacağı öngörüldüğünden üyeler düzenli gelir kaynağı ya da hisselerini satarak yatırımlarını değerlendirebileceklerdir.

Tanıtım Filmimiz

Üyelik Sistemimiz

ATAk1 kooperatifinde alacağınız üyelik ile mevcut alınmış ve alınacak olan tüm ticari emsalli arsalara ortak olursunuz.

Aylık ya yıllık aidatı yoktur.

Tüm üyelikler eşit bir sistemi ile emsallerine kıyasla yüksek kazanç sağlayan bir modeldir.

Yükselen değere sahip lokasyonu ile geleceğe iyi bir yatırım fırsatıdır.

Ömür boyu kira geliri imkanı sunar. 

Kooperatifimiz, finans ve yatırım sektöründe uzman kişilerce kurulmuş olup üye portföyünün niteliği ile bir çok alanda iş insanını bir araya getirmiş olmasıyla da ticari bir güven inşası sağlama konusunda güvence vermektedir. Üyeleriyle kurduğu birlikte bir gelecek fikrinin, projelerin lokasyon ve sektör seçimindeki seçiciliğinin ve özgün örgütlenme yapısının verdiği güçle Türkiye’de ilk sırada olmayı sürdürecektir.

Başkanın Mesajı

Finans mimarlık sağlık ve sanayi sektörlerinden alanında deneyimli ve güvenilir arkadaşlarımızla oluşturduğumuz güç birliğiyle kendimiz ve çocuklarımız için kalıcı gelir sağlama hedefiyle imarlı ve ticari emsalli arsalar satın almak üzere S.S.ATAK1 TOPLU İŞYERİ YAPI KOOPERATİFİNİ kurduk.

Birlikte hareket ederek yatırımlarımızı aynı hedefle devam ettirmeyi planlıyoruz.İlk kooperatifimizin hepimiz ve ailelerimiz için önemli kazanımlara vesile olmasını dilerim.Saygılarımla.

Dr. Ali ÖZÖN
S.S. Atak 1 Toplu Yapım Kooperatifi
Yönetim Kurulu Başkanı

Hemen Ara!
Whatsapp
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?